browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Tai massaaž

Posted by on 11. november 2013

Tai massaaž

Tai Nuad Bo-Rarn massaaž on iidne Tai ravimassaaž, unikaalne kehatöötlus, mis sisaldab endas Hatha Yoga ja akupressuuri elemente kinnitamaks lihaseid ja avamaks liigeseid ning energialiine.

See on ohutu holistiline ravi, mis harmoniseerib keha, annab energiat, vabastab stressist ja vaigistab meelt. Massaaži teostatakse läbi riiete, kasutatakse spetsiaalseid tai massaaži pükse, mis lubavad vabalt venitusi sooritada.

Nuad Bo- Rarn on iidsete meistrite õrn puhang sinu kehal. Selle nimetamine pelgalt Tai massaažiks ei oleks korrektne. Selles on tunda refleksoloogia, jooga, akupressuuri ja ayurveda tarkusi, mis on ühendatud meeldivaks meditatiivseks teraapiaks. Terapeut töötab kliendiga ühes hingamisrütmis, töötades küllaltki tugevatoimelisest lihas ja liinide venitusest kuni süvatasandi energeetilise olemuseni. Palve, meditatiivne liikumine joogasarnaste harjutustega ja õige hingamine annavad tegijale suurepärase enesetunde, hea plastika ja vaimse arengu. Kõike seda tunneb ka klient vastastikuses andmise-saamise protseduuris.

Tai Nuad Bo-Rarn loodusteraapia on kahepoolne rõõm. Seda tehakse matil, soojas, puhtas ja lõhnastatud ruumis läbi kergete ja õhukeste riiete, et klient saaks vabalt tunda terapeudi hoolitsust, laskmata end millestki häirida.

Vastunäidustused massaažiks:

  • Liigeste hüpermobiilsus
  • Lihase- või kõõluserebend
  • Nihestus
  • Põletikulised veenilaiendid, veenide tromboosid
  • Palavikuga kulgevad haigused
  • Rasedus
  • Mädased põletikud

Kontakt:
Pimemassöör
+372 5852 8899
toomas@pimemassaaz.ee
Tartu, Tehase 16